ترفندهای بادکنک آرایی ارزان

بادکنک آرایی ارزان

تزییناتی تحت عنوان بادکنک آرایی

بادکنک آرایی یکی از جدیدترین انواع تزیینات در مراسم ها و مجالسی هم چون: عروسی، تولد و غیره می باشد که این کار به جشن جلوه ای زیبا بخشیده و فضا را بسیار مهیج می کند. برای این کار همان طور که می دانید باید هزینه های زیادی را بر عهده بگیرید اما در این مطلب قصد داریم برای شما نکات مربوط به بادکنک آرایی ارزان را بیان کنیم.

بادکنک آرایی با کم ترین هزینه نیز می تواند جلوه ای بسیار زیبا به مراسم شما ببخشد.

معرفی ترفندهایی در جهت بادکنک آرایی ارزان

در این زمینه شما می توانید با هزینه ای بسیار کمتر مراسمی با شکوه و مجلل داشته باشید که این شرایط با روش هایی قابل اجرا است که این روش ها عبارتند از:

 

می توانید هزینه هدیه بسیار مناسبی را جایگزین هزینه های سنگین بادکنک آرایی های مجلل کنید.

تهیه باغ بادکنکی

اگر می خواهید مهمانی و یا مراسم خود را در خارج از محیط خانه برگزار کنید این روش به شما بسیار کمک می کند برای این کار تنها لازم است از تعدادی محدود بادکنک، نخ و اشیایی که به چمن آسیب نزند استفاده نمایید. با تهیه مواد مذکور می توانید بادکنک ها را باد کنید با نخ آن ها را به شی سنگین مانند قلاب و یا حلقه فلزی ببندید مورد مذکور یکی از پر طرفدارترین ایده ها در زمینه بادکنک آرایی ارزان می باشد.

 

بادکنک آرایی به طرح گل و یا طاق هم ارزان قیمت می باشد و هم نمایی زیبا به مراسم و مجالس شما می بخشد.

ایجاد بند بادکنکی

یکی از انواع راهکارهای ساده برای بادکنک آرایی ارزان این است که یک یا چند بند بادکنکی درست نمایید برای این کار لازم است تا به تعداد و رنگ دلخواه بادکنک و یک نخ عادی و یا نامرئی نیز تهیه نمایید. بادکنک ها را باد کرده و آن ها را با فاصله معین و منظم بر روی نخ متصل نمایید.

اتصال بادکنک ها بر روی پک های خوراکی

این روش و ایده در تولد مخصوص به کودکان کاربرد زیادی داشته و مورد استقبال آن ها قرار می گیرد برای این کار می توانید پک های خوراکی تهیه کرده و بادکنک های رنگی را با نخ بلند به آن ها متصل نمایید و سپس پک های تزیین شده با بادکنک را بر روی میز هدایا و یا خوراکی ها در کنار یکدیگر بچینید. با این کار هم اقدام به بادکنک آرایی ارزان کرده اید و هم بسیار فضای زیبا و دل انگیزی را برای عکاسی ایجاد کرده و کودکان نیز از این طرح بسیار استقبال می کنند.

ایده تزیین بادکنک به شکل بستنی قیفی

برای اجرای این ایده تنها لازم است با مقوای قهوه ای شکل نان بستنی قیفی را آماده کنید و بادکنک ها را به درون آن گذاشته و نخ پایین بادکنک را از پایین مقوا عبور دهید با این کار شما بستنی قیفی هایی ساخته شده از بادکنک خواهید داشت. این بادکنک آرایی بسیار مورد توجه و استقبال کودکان قرار می گیرد.

می توانید با تعداد محدود بادکنک هم دیوار بادکنکی جذاب و زیبا برای تولدها و مراسم خود بسازید.

درست کردن دیوار بادکنکی

دیوار بادکنکی یکی از انواع ایده ها در جهت بادکنک آرایی ارزان بوده و هنگام استفاده از آن رنج سنی خاصی مد نظر نمی باشد بلکه این ایده برای همه سنین مناسب بوده و فضایی و شاد، ساده و زیبا را برای جشن شما به ارمغان می آورد. برای این کار لازم است تعداد بادکنک با رنگ دلخواه تهیه نمایید و آن ها را با کمک چسب بادکنک و یا نوار چسب بر روی دیوار متصل کنید. ایجاد دیوار بادکنکی زیبایی خاصی به عکس های شما می بخشد.

ایجاد گل های بادکنکی

گل های بادکنکی نیز در زمینه بادکنک آرایی ارزان قیمت بسیار مورد توجه والدین و کودکان برای برگزاری جشن های تولد قرار می گیرد. برای این کار لازم است تا 4 بادکنک یک رنگ و یک اندازه را بادکرده و با نخ به یک دیگر متصل نمایید و سپس یک بادکنک با رنگ متضاد را در بین آن ها قرار داده و با نخ آن را ثابت نگه دارید. با این روش می توانید چندین گل بادکنکی تهیه کرده و دیوار مربوط به مکان مراسم را با استفاده از آن ها تزیین کنید.

مقالات مرتبط 

جلوه مهمانی با بادکنک هلیومی و لوازم جشن تولد

انواع رقص نور برای جشن تولد

محصولات مرتبط 

سینی سیلور غذا

جا شمعی