همه چیز درباره‌ی اجاره استند مهمانی

امروزه برای برگزاری انواع جشن‌ها، از انواع و اقسام وسایل‌های دکوری و تزئینی استفاده می‌شود. یکی از این وسایل، استند‌های مهمانی هستند که برای پذیرایی در مراسم و گاها تزئین مراسم استفاده می‌شوند. در این مقاله همراه ما باشید تا در مورد اجاره استند مهمانی به شما کمک نماییم.

 

همه چیز در مورد استند مهمانی

استندهای مهمانی در واقع نوعی وسیله‌ی دکوری و تزئینی هستند که به شکل‌های ساده و طرح‌دار ارائه می‌شوند. این نوع استندها در واقع می‌توانند هم جنبه‌ی تزئینی داشته باشند هم جنبه‌ی ابزاری. خیلی از مردم برای مراسمات خود اعم از مراسمات عروسی، عقد، تولد و… از این استندها استفاده می‌کنند.

استندهای پذیرایی در رنگ‌ها و ابعاد مختلف به خواسته‌ی شما ساخته می‌شوند و همین امر می‌تواند کار شما را صد برابر راحت‌تر کند. استند‌ها معمولا از یک جنس نیستند. استندها می‌توانند چوبی، فلزی، پلاستیکی و یا طرح‌دار باشند. این نشان می‌دهد که برای هر نوع مهمانی‌ای از هر نوع استندی شما می‌توانید به خوبی و به راحتی استفاده نمایید.

کاربرد استندهای مهمانی

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که کاربرد این نوع استندها چیست و در مهمانی‌ها به چه دردی می‌خورند؟ باید به شما بگوییم که کاربردهای استندهای مهمانی از آن چیزی که شما فکرش را هم بکنید فراتر می‌رود.

بسیاری از افراد از این استندها تنها برای تزئین مهمانی و پذیرایی خود استفاده می‌نمایند اما بسیاری از افراد هم هستند که کاربرد دیگری برای این نوع استندها در نظر می‌گیرند.

شما می‌توانید اگر جای کمی برای وسایل خوراکی و پذیرایی خود دارید، از این استندها استفاده‌ی ابزاری نمایید و اگر مشکلی با مواد خوراکی ندارید، می‌توانید در هنگام اجاره استند مهمانی به این توجه کنید که می‌توانید راحت آن را برای دکور و تزئین مراسم استفاده کنید.

دیده شده که در بسیاری از جشن‌های تولد و مهمانی‌های اینچنینی از این نوع استندها برای جای کیک و کادو به جای میز تولد استفاده می‌شود که این هم ایده‌ی بسیار جالب و جذابی‌ است.

انواع مختلف‌ استند مهمانی

همانگونه که پیش‌تر گفتیم، استندهای پذیرایی و مهمانی تنها به یک شکل نیستند. این استند‌ها در ابعاد مختلف و در اشکال مختلف عرصه می‌شوند.

شما در اولین قدم باید تم برنامه‌ی خود را مشخص کنید. به عنوان مثال: اگر برنامه دارید برای کودک خود یک مهمانی و جشن تولد برگزار کنید، باید بدانید که می‌خواهید چه رنگی قالب باشد و چه رنگی زمینه. از نوع بادکنک آرایی تولد هم باخبر باشید و بدانید چند بادکنک می‌خواهید به دیوار بچسبانید و چند بادکنک باید به میز تولد بچسبد. وقتی همه‌ی این عوامل را انتخاب کردید، حال وقت آن است که از استند‌های مهمانی استفاده کنید.

استند استوانه‌ای
استند استوانه‌ای

 

وزن و اندازه

شما به هنگام اجاره استند مهمانی باید به وزن و اندازه‌ی مورد نظر خود هم دقت نمایید. استندها علاوه بر طرح‌های متنوع خود، وزن و اندازه‌های مختلفی هم دارند.

استندهای پذیرایی بسته به نوع استفاده‌ای که دارند و نوع محصولی که شما می‌خواهید از جنس‌های مختلف ساخته می‌شود. قطعا وزن یک استند فلزی با یک استند چوبی بسیار متفاوت است. این امر در اجاره استند پذیرایی به شدت مهم است چرا که تاثیر بسزایی در حمل و نقل آن دارد.

اگر در مهمانی تعداد بسیار بالایی کودک بازیگوش دارید، پیشنهاد ما این است که از استندهای سنگین وزن‌تر استفاده کنید تا خطر افتادگی را نداشته باشد اما اگر جمع شما، جمعی بزرگسالانه‌ است، می‌توانید استندهای چوبی یا پلاستیکی که طرح‌های متنوع‌تری هم دارند را اجاره نمایید.

کاربرد استند تولد
کاربرد استند تولد

 

توجه به طرح و رنگ مهم است

در پروسه‌ی اجاره استند مهمانی باید به نوع، طرح و رنگ آن بسیار بسیار دقت کنید چرا که باید استند منتخب شما به تم پذیرایی و مهمانی شما بیاید. برای همین باید کامل وقت گذاشته و از بین چندین و چندین نوع مختلف استند، استندهایی را انتخاب نمایید که کامل به رنگ مجلس شما بیاید. برای مثال اگر می‌خواهید جشن تولد برای یک دختر بچه برگزار کنید، می‌توانید بادکنک‌هایی با تناژ رنگ صورتی و نقره‌ای انتخاب نمایید و استندهایی که رنگ صورتی کم رنگ یا صورتی چرک دارند را انتخاب نمایید.

حتی بسیاری از استندها هم هستند که طرح خاصی را روی خود دارند. برای مثال می‌توانید برای تولد پسرتان از استندهایی که روی آن‌ها عکس شخصیت‌های کارتن پسرانه وجود دارند، استفاده کنید.

استندها امروزه دیگر مانند قدیم تنها به یک شکل و به یک نوع نیستند. تنوع این استندها امروزه به قدری زیاد است که حتما باید برای تهیه‌ و اجاره‌ی آن‌ها خوب تدبیر پیشه کنید.

در این باره ما می‌توانیم به شما در خرید و یا اجاره‌ی استند پذیرایی به شما مشاوره بدهیم و کمک کنیم تا بهترین‌ها را برای مجالس خود انتخاب نمایید.

 

مقالات مرتبط:

تمامی نکاتی که درباره اجاره لوازم تولد باید بدانید

نکات مهم قبل از برگزاری جشن تولد

 

پیج اینستاگرامی ما