نکاتی فوق‌العاده درباره بادکنک‌آرایی تولد پسر

در بادکنک‌آرایی تولد پسرها بهتر است از بادکنک‌هایی به رنگ مورد علاقه آنها استفاده کنید.

مقدمه

روز تولد هر شخص را می‌توان یکی از مهمترین و شادترین روزهای زندگی آن فرد دانست. بنابراین بسیار مهم است که اطرافیان آن شخص جشنی را برای وی تدارک ببینند که برای همه آنها خاطره‌ساز شود. جشن‌های تولد معمولا برای کودکان و حتی بزرگسالان بسیار خوشایند است و یکی از مهمترین مواردی که باعث بهتر شدن این جشن می‌شود، تزئین و بادکنک‌آرایی آن می‌باشد. تزئین جشن‌های تولد باید با توجه به جنسیت و سن شخص صورت گیرد. بنابراین هم اکنون در این متن، ما قصد داریم به بررسی نکات مهم بادکنک‌آرایی تولد پسر بپردازیم. تزئین و بادکنک‌آرایی جشن تولد پسرها، چه کودک و چه بزرگسال، نیازمند دقت به نکات خاصی بوده و باید با توجه به شخصیت وی صورت گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این نکات بپردازیم.

 

انواع بادکنک‌ها را بشناسیم

اولین نکته در هنگام بادکنک‌آرایی تولد، شناختن تمامی انواع بادکنک‌ها و کاربردهای آنها است. انواع بادکنک‌ها به طور کلی شامل بادکنک فویلی، لاتکس، بوبو بالن، استوانه‌ای، هلیومی، بلک لایت، آبی و غیره می‌شود که هر یک از آنها به تنهایی دارای چندین نوع مختلف می‌باشند. بادکنک‌های فویلی به چهار دسته عددی، حروف، کارکتر و اشیاء تقسیم می‌شوند. از بادکنک‌های فویلی عددی و حروف می‌توانید برای ترسیم سن، نام و پیام تبریک تولد فرد بر روی دیوار محل تولد استفاده کنید. در صورتی که می‌خواهید بادکنک‌آرایی تولد پسر را انجام دهید و سن وی نیز پایین است، می‌توانید از بادکنک‌های کارکتر مورد علاقه کودکتان استفاده کنید تا او را شگفت‌زده کنید. بادکنک‌های اشیاء نیز می‌توانند برای موارد مختلفی، با توجه به طرحشان، مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال اگر قرار است تولدی برای همسر خود برگزار کنید، می‌توانید از بادکنک‌های قلب برای تزئین فضای تولد استفاده کنید.

 

می‌توانید بادکنک‌های هلیومی رنگی را در سقف قرار داده تا فضایی زیبا خلق کنید.
                                                    می‌توانید بادکنک‌های هلیومی رنگی را در سقف قرار داده تا فضایی زیبا خلق کنید.

 

هر نوع بادکنک، به چه دردی می‌خورد؟

بادکنک‌های لاتکس ساده، معمول‌ترین نوع بادکنک‌ها هستند. در صورتی که قصد دارید با هزینه کمتری بادکنک‌آرایی را انجام دهید، می‌توانید از این نوع بادکنک‌ها استفاده کنید. با تهیه چندین رنگ از این بادکنک‌ها که با سایر اجزای دکوراسیون تولد تناسب دارند، می‌توانید فضایی بسیار زیبا خلق کنید. از بادکنک‌های هلیومی علاوه بر تزئین فضا، می‌توانید به عنوان شیوه‌ای فوق‌العاده برای هدیه دادن نیز استفاده کنید. می‌توانید به فروشنده این بادکنک‌ها بگویید که هدیه‌های مورد نظر شما را درون بادکنک‌های هلیومی قرار داده و آن بادکنک‌ها را در کنار میز تولد قرار دهید. بدین شکل شخص می‌تواند از باز کردن هدایای خود بسیار شگفت‌زده شود.

برای جذاب‌تر کردن بادکنک‌آرایی تولد پسر، می‌توانید از بادکنک‌های بلک لایت و یا همان شب‌تاب استفاده کنید. این نوع بادکنک‌ها در تاریکی درخشان بوده و می‌توانند برای شگفت‌زده کردن شخص مورد نظرتان در تاریکی، بسیار مناسب باشند. بادکنک‌های بوبو بالن که بواسطه رشته‌های ال‌ای‌دی نورانی شده‌اند نیز می‌توانید بدین منظور مورد استفاده قرار گیرند. اگر خلاقیت بالایی دارید، می‌توانید از بادکنک‌های استوانه‌ای برای ساخت اشکال و حیوانات استفاده کنید. این بادکنک‌ها معمولا انعطاف مناسبی داشته و براحتی می‌توانند با گره خوردن در یکدیگر، اشکالی زیبا بوجود آورند.

استفاده از بادکنک‌ کارکترهای مورد علاقه پسربچه‌ها، می‌تواند محیط تولد را بسیار جذاب کند.
                                       استفاده از بادکنک‌ کارکترهای مورد علاقه پسربچه‌ها، می‌تواند محیط تولد را بسیار جذاب کند.

 

ایده‌هایی در جهت بادکنک‌آرایی تولد پسر

معمولا در بادکنک‌آرایی تولد پسرها، می‌توان از بادکنک‌های رنگ آبی، سفید، نقره‌ای و غیره استفاده کرد. شما می‌توانید بادکنک‌های ساده‌ای به این رنگ‌ها را در فضای پشتی میز تولد، بر روی دیوار بچسبانید و یا آنها را به ترتیب خاصی بر روی زمین قرار دهید. برای مثال می‌توانید کل زمین را با بادکنک‌های آبی پر کرده و در بین‌ آنها مسیری از بادکنک‌های نقره‌ای و یا سفید تشکیل دهید. همچنین می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی به این رنگ برای پر کردن فضای سقف اتاق استفاده کنید. معمولا پسر بچه‌ها علاقه بسیاری به ابرقهرمان‌ها، شخصیت‌های کارتونی و بازیکنان فوتبال دارند، از همین رو می‌توانید بادکنک بزرگی به شکل آن شخصیت تهیه کرده و پس زمینه فضا را با بادکنک‌های ساده یا هلیومی، که رنگ‌هایی مشابه رنگ‌های زمینه‌ای‌ بادکنک کارکتر دارند، تزئین کنید. بادکنک‌های لاتکس طرح‌دار مانند بادکنک‌های پولکی و غیره نیز می‌توانند در بادکنک‌آرایی تولد پسر بسیار کارآمد باشند.

از بادکنک‌های فویلی عدد می‌توانید برای نشان دادن سن شخص استفاده کنید.
                      از بادکنک‌های فویلی عدد می‌توانید برای نشان دادن سن شخص استفاده کنید.

 

نکاتی که هنگام بادکنک‌آرایی باید به آنها دقت کنید

دقت داشته باشید که هرگز در هنگام بادکنک‌آرایی، بادکنک‌ها را در مجاورت حرارت و یا اشیاء و لبه‌های تیز قرار ندهید، زیرا ممکن است در هنگام جشن ترکیده و موجب ترسیدن کودکان شوند. همچنین برای باد کردن بادکنک‌ها می‌توانید از تلمبه‌های مخصوص استفاده کنید تا آسیبی به ریه‌هایتان وارد نشود. در هنگام باد کردن بادکنک‌ها دقت داشته باشید که آنها را بیش از حد باد نکنید، زیرا ممکن است باعث ترکیدن آنها شود. همچنین پس از باد کردن بادکنک‌ها، حتما سر آنها را بوسیله طناب و یا چسب بادکنک ببندید تا از باد درون آنها کاسته نشده و همچنین بتوانید براحتی باد آنها را خارج کرده و از آنها در تولدهای آینده نیز استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که بادکنک‌آرایی تولد پسرها باید با توجه به سن وی و علایق و شخصیت او طراحی شود، تا کاملا از آن لذت ببرد.

 

مقالات مرتبط :

مارا در اینستاگرام دنبال کنید