نکات مربوط به اجاره میز و صندلی

یکی از روش‌های تسهیل در برگزاری مراسم و همچنین کاهش هزینه‌های پرداختی، اجاره میز و صندلی است. امروزه به دلیل هزینه‌های گزافی که برای تالارها و سالن‌های بزرگ به‌منظور برگزاری مراسم از مشتریان دریافت می‌شود، کمتر افرادی حاضر به پرداخت چنین هزینه‌هایی هستند؛ بنابراین اجاره کردن میز و صندلی در بین مردم رونق زیادی گرفته است تا از هزینه‌های سنگین جلوگیری شود.به این منظور شرکت‌های متعددی در این زمینه شروع به فعالیت کرده‌اند که با توجه به مراسم موردنظر مشتری، میز و صندلی و کالای موردنیاز دیگر اجاره می‌دهند.

 

 موارد مختلف استفاده از میز و صندلی‌های اجاره‌ای

میز و صندلی انواع متنوعی دارد که برای هر رویداد و مراسمی از نوعی خاص و مناسب از آن‌ها استفاده می‌شود. برای انتخاب صحیح نوع و مدل میز و صندلی باید نکاتی از قبیل نوع مراسم، شرایط و مکان برگزاری مراسم و همچنین تعداد میهمان‌ها را مدنظر قرار داد.

اجاره  نیز در موارد گوناگونی انجام می‌شود که ارائه‌دهنده این نوع از خدمات تمامی مدل‌ها را طبق درخواست مشتری در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و مشتری می‌تواند میز و صندلی مورداستفاده خود را به‌راحتی برای مدتی مشخص و تعیین شده اجاره کند.

اجاره میز و صندلی اداری

 میز و صندلی‌های مخصوص اداره‌جات را می‌توان در شرایط خاص از سایت‌های معتبر اجاره کرد که این نوع از میز و صندلی به علت زمان زیاد استفاده باید دارای کیفیت مطلوبی باشند؛ دارای استانداردهای متناسب با فعالیت‌های شغلی باشند و همچنین از نظر ظاهری و فنی مناسب محیط اداره طراحی شده باشند؛ چراکه ظاهر وسیله‌های استفاده شده نقش مهمی ایفا می‌کند؛ بنابراین شرکت و منبعی که این خدمات را ارائه می‌دهد می‌بایست به این نکات توجه داشته باشند.

نمونه‌ای از میز و صندلی اداری اجاره‌ای

 

اجاره میز و صندلی مخصوص مراسم

مراسم‌های مختلفی از قبیل تولد، عزاداری، عروسی و … نیاز به‌نوعی خاص از میز و صندلی دارند که در صورت عدم تمایل به برگزاری این مراسم در باغ‌ها و تالارها می‌توان اقدام به اجاره این نوع از میز و صندلی کرد که قیمت تمام شده آن برای مشتریان به‌صرفه‌تر از سایر روش‌ها می‌باشد. میزهای اجاره‌ای برای مراسم معمولاً به‌صورت تاشو می‌باشد تا حمل‌ونقل را راحت‌تر کند.

صندلی‌های تاشو را برای چه مواقعی اجاره کنیم؟

این مدل صندلی‌ها به همراه انواع میز مراسم اجاره داده می‌شود که دارای رنگ‌های متنوع بوده و سبک بودن و اشغال فضای کمتر نسبت به مدل‌های دیگر صندلی از مزیت‌های آن می‌باشد. اجارهدر مدل تاشو برای برگزاری انواع مراسم در فضای باز بسیار مناسب بوده و جزو پرکاربردترین و اقتصادی‌ترین نوع میز و صندلی‌ها است.

میز و صندلی اجاره‌ای مدل تاشو

 

نکات حائز اهمیت

علاوه بر موارد ذکر شده، میز و صندلی‌های اجاره‌ای در شرایط بسیار زیاد دیگری ممکن است مورداستفاده قرار بگیرند. در هرکدام از این موارد باید به نکاتی توجه کرد تا اجاره  به بهترین شکل ممکن انجام شود. از جمله دقت در ارائه‌دهنده این نوع از خدمات و پیداکردن منابع معتبر، دقت به سطح کیفیت و سالم بودن میز و صندلی‌های اجاره شده، درنظرگرفتن ساده و راحت بودن شرایط حمل‌ونقل کالا و… .

از آن جایی که این پروسه معمولاً از طریق وب‌سایت‌ها و یا به‌صورت تلفنی انجام می‌شود، باید از معتبر بودن ارائه‌دهنده اطمینان حاصل کرد تا از خسارات ممکن جلوگیری شود. همچنین سالم بودن کالاهای اجاره شده نیز باید به‌صورت دقیق انجام شود تا مراسم مشتریان به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

اجاره انواع میز و صندلی برای مهمانی‌ها

 

محدوده قیمت

با توجه به متنوع بودن گزینه‌های موجود، نمی‌توان قیمت دقیقی برای این کالاها تعیین نمود؛ اما چون مشتریان به علت اقتصادی بودن، اقدام به اجاره می‌نمایند، این قیمت‌ها باید تاحدامکان مقرون‌به‌صرفه باشد. حدود قیمت صندلی‌های تاشوی معمولی بین 2000 تا 3000 تومان، میزهای گرد و بزرگ مناسب مجالس حدود 20000 تومان و قیمت سایر میز و صندلی‌ها نیز در همین رنج قیمت می‌باشد.

همان‌طور که گفته شد، برای اجاره کردن میز و صندلی می‌توان از وب‌سایت‌های مختلف استفاده کرد. پیداکردن معتبرترین وب‌سایت که کالاهای اجاره‌ای آن هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت تضمین شده باشد، یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در این پروسه است.

 

مقالات مرتبط :

مارا در اینستاگرام دنبال کنید