خرید یا کرایه ظروف ؛ مسئله این است!

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که بسیاری از صاحبان مجالس خانوادگی یا همایش‌ها دارند، پذیرایی در بالاترین سطح ممکن از مهمانان حاضر در مراسم‌ها است. واقعیت این است که یک مراسم اگر قرار است اثر بخش‌ باشد، باید به بهترین وجه ممکن برگزار شود و مجموعه‌ای از عوامل و زمینه‌سازی‌ها در کنار هم قرار گیرند تا نتیجه مطلوب خاص شود. از جمله این موارد که در برگزاری مراسمات خوب موثر است، تهیه ظروف (از جمله بشقاب، سینی، قاشق، چنگال و …) است. گروه تشریفات شریعتی تهرانی با ارائه خدمات کرایه ظروف به شما عزیزان، در کنار شما است. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

گروه تشریفاتی شریعتی تهرانی، ظروف با بهترین کیفیت و برند را در اختیار شما قرار می‌دهد

 

خرید یا کرایه ظروف؛ مسئله این است!

در ابتدا لازم است به این سوال مهم پاسخ داده شود که اصلا کرایه ظروف گزینه مناسب‌تری است یا خرید آنها؟ واقعیت این است که پاسخ به این سوال کاملا وابسته به تعداد مهمانان شما و وسعت مراسم دارد. یعنی اگر قرار است یک مهمانی محدود و کوچک خانوادگی با حضور جمعیت محدود کمتر از 20 نفر در خانه برگزار نمایید، می‌توانید از وسایل و ظروف شخصی که در خانه دارید، استفاده کنید. در بسیاری از خانه‌های ایرانی نیز امکانات برای پذیرایی از این تعداد نفرات کاملا مهیا است.

اما مسئله کرایه کردن ظروف آنجا اهمیت پیدا می‌کند که قرار است یک مهمانی بزرگ با حضور تعداد نفرات زیادی برگزار نمایید. در این گونه مواقع معمولا امکانات و ظروف مورد نیاز برای پذیرایی از نفرات حاضر در مهمانی دیگر فراتر از آن چیزی است که شما بتوانید در خانه تدارک ببینید. بنابراین نیاز دارید که از امکانات بیشتری استفاده کنید.

معمولا جلسات، مهمانی‌ها و مراسمات با این تعداد نفرات بالا در مواقع به خصوصی برگزار می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که به هیچ وجه توجیه اقتصادی برای شما بابت خرید ظروف مورد نیاز برای پذیرایی از این تعداد نفرات وجود نداشته باشد.

کرایه کردن ظروف برای برگزاری مراسمات بزرگ بهترین گزینه است

 

بهترین گزینه‌ای که در این مواقع پیش روی شما است، استفاده از خدمات مجموعه‌هایی است که ظروف و سایر تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری مراسم را به امانت به شما کرایه می‌دهند و در ازای آن حق الزحمه‌ای به مراتب کمتر از خرید ظروف را دریافت می‌کنند.

از جمله ظروفی که برای برگزاری یک مراسم خوب مورد نیاز است،‌ می‌توان به بشقاب غذاخوری، بشقاب سوپ خوری، لیوان، قاشق، چنگال، سینی و …. اشاره نمود.

معرفی خدمات کرایه  گروه تشریفات شریعتی تهرانی

گروه تشریفات شریعتی تهرانی با سابقه بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه برگزاری انواع مراسمات، جشن‌ها، همایش‌ها و جلسات در بالاترین سطح و کیفیت، مفتخر است که توانسته با جلب رضایت کامل بسیاری از مشتریان خود، آنها را به همراهان دائمی برای خود تبدیل نماید.

شما عزیزان نیز می‌توانید جهت بهره‌مندی از خدمات کرایه ظروف و هر آن چیزی که برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسماتتان به آن نیاز دارید، روی ما حساب کنید. گروه تشریفات شریعتی تهرانی، با گرد هم آوردن کادری متخصص، باتجربه و مجرب در کنار یکدیگر تمام تلاش خود را برای کسب رضایت حداکثری شما عزیزان معطوف کرده است.

سند موفقیت گروه ما، سابقه طولانی‌مدت بیش از 40 ساله ما است که در تمام این سال‌ها هر روز بر تعداد مشتریان و همراهان ما افزوده است. شما عزیزان در صورتی که برای کرایه ظروف یا سایر تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای مراسمات خود نیاز به کسب اطلاعات و آگاهی بیشتری دارید، می‌توانید با همکاران ما در واحد مشاوره گروه تشریفات شریعتی تهرانی تماس حاصل نمایید.

همکاران ما کاملا آماده هستند تا ضمن ارائه مشاوره کافی در خصوص خدمات برگزاری مراسمات، به هر گونه سوالات و ابهامات احتمالی شما عزیزان پاسخگو باشند.

در تمام مراحل برگزاری یک مراسم باشکوه در کنار شما هستیم

 

تمام تلاش ما در گروه تشریفات شریعتی تهرانی آن است که خدمات خود را با مناسب‌ترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار دهیم و در سال‌های اخیر با توجه به نوسانات اقتصادی شدید، همکاران ما تمام تلاش‌شان را برای کنترل قیمت‌ خدمات مجموعه کرده‌اند. برای اطلاع از تعرفه خدمات کرایه ظروف و سایر وسایل و تجهیزات می‌توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید. از ابتدا تا انتهای برگزاری یک مراسم باشکوه در کنار شما هستیم.

 

مقالات مرتبط :

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید