ویژگی های یک تالار عروسی ایده آل و مناسب

تالار عروسی

کیفیت سالن : در انتخاب تالار مناسب کیفیت،زیبایی ، دکوراسیون و ورودی حرف اول را می زنند.

چون مهمان ها زمان زیادی را در تالار صرف می‌کنند برای راحتی آنان بهتر است از صندلی ها مبله دور یک میز استفاده کنید تا ان ها احساس راحتی داشته باشند.

  • بررسی سرویس بهداشتی:

حتما قبل از انتخاب تالار نظافت را در نظر بگیرید و از کسی که تالار را به شما نشان می‌دهد بخواهید وضعیت سرویس بهداشتی و محل طبخ و سرو غذا را به شما نشان دهد.

  • بررسی سیستم های گرمایشی و سرمایشی:

بررسی کنید که تالار با توجه به فصلی که در آن عروسی برگزار می‌کنید سیستم تهویه و لوازم گرمایشی یا سرمایشی مناسب با تعداد مهمان های شما را دارا باشد.

  • سیستم برق اضطراری :

این موضوع را مد نظر داشته باشید مخصوصا اگر عروسی شما در یک باغ تالار برگزار می‌گردد. سیستم برق اضطراری حائظ اهمیت بسیار بالایی است زیرا امکان قطع شدن برق هم وجود دارد.

  • محل قرار گرفتن تالار :

بهتر است ارایشگاه و آتیله نزدیک به تالار انتخاب کنید تا زمان زیادی در راه نمایند و همچنین ترافیک ناخواسته باعث دیر رسیدن شما نشود واقعا حیف است مراسمی که مدت هاست منتطر برگزاری آن بودید و برای آن زحمت کشیده اید را دیر برسید و اگر مراسم عروسی شما در خارج از منطقه شهری است سعی کنید با برنامه ریزی مناسب زمان بندی درست ساعت رسیدن خود را در دست بگیرید.و این نکته را مد نظر داشته باشید که شاید کسی مسیر را گم کند و به مراسم شما دیر برسد بهتر از یک لوکشین تهیه کنید و از طریق شبکه های اجتماعی و یا حتی بر روی کارت دعوت خود به دست مهمان خود برسانید.

حتما از کیفیت غذا و نحوه پذیرایی مطمئن شوید. اگر تعداد کارکنان در تالار متناسب با مهمان شما نباشد باعث می‌شود از مهمان به درستی پذیرایی نشود و باعث رنجیده خاطر شدن آن ها می‌شود.