انواع ظروف کرایه برای مجالس

مقدمه

برای مجالس بزرگ مانند عقد و عروسی از ظروف اجاره‌ای استفاده می‌شود. ظروف کرایه شامل انواع بشقاب، قاشق و چنگال، کاسه، دیس و لیوان هستند. درواقع تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای مجالس را می‌توان کرایه کرد. سرویس پذیرایی مورد استفاده در مجالس از انواع ظروف درجه یک و با کیفیت انتخاب می‌شود. در مجالسی مانند عروسی که تعداد مهمان‌ها بسیار زیاد است، دیگر سرویس پذیرایی خانگی جوابگو نیست. به همین دلیل برای برگزاری یک مراسم خوب، باید از ظروف کرایه‌ای استفاده کرد. با توجه به تعداد مهمانان، تعداد ظروف مورد نیاز مشخص می‌شود. در برخی مواقع باید ظروف بیشتری اجاره شود. به دلیل این‌که در هنگام برگزاری مراسم امکان شستشوی ظرف‌ها وجود ندارد.

نگهداری تعداد زیادی ظروف برای پذیرایی در منزل کار راحتی نیست. بنابراین در هنگام برگزاری مهمانی و جشن باید سرویس پذیرایی را اجاره کنیم. مجالس مختلف مانند مراسمات مذهبی، مولودی، جشن‌ها و … نیازمند ظروفی برای پذیرایی از مهمانان هستند. شرکت‌های تشریفات، انواع ظروف و تجهیزات را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. یکی از این شرکت‌ها که در زمینه‌ی تشریفات مجالس خدمات ارائه می‌دهد، تشریفات تهرانی است. این گروه 40 سال سابقه در حوزه برپایی مراسمات عقد، نامزدی، سمینار و … دارد.

ظروف کرایه لوکس

همان‌طور که گفته شد، ظروف اجاره‌ای باید بسیار با کیفیت، درجه یک و لوکس باشند. انواع سرویس پذیرایی با طرح و نقش مختلف را می‌توانید برای مراسم خود انتخاب کنید. در هنگام اجاره سرویس‌ها، حق انتخاب بیشتری دارید و این کار را برای شما راحت می‌کند. معمولا ظروف چینی و استیل برای انواع مجالس کاربرد زیادی دارد. این ظروف از کیفیت بالایی برخوردار هستند و جزو ظروف کرایه لوکس محسوب می‌شوند.

در هنگام اجاره ظروف؛ با توجه به این‌که مشتری حق انتخاب بیشتری دارد؛ می‌تواند از ظروف با طرح‌های مختلف استفاده کند. سرویس‌های پذیرایی تک رنگ مانند سفید بسیار پرطرفدار می‌باشند. در واقع این ظروف، انتخاب اول اکثر مشتریان هستند. یکی از ظروف لوکس مورد استفاده در مجالس، سرویس پذیرایی هتلی است. رنگ این ظروف معمولا سفید است و یادآور سرو غذا در هتل هستند. بدیهی است که این سرویس‌ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در دسته ظروف لوکس قرار می‌گیرند.

کاهش هزینه‌های مجالس با اجاره ظروف
کاهش هزینه‌های مجالس با اجاره ظروف

 

لیست قیمت ظروف کرایه

کلیه خدمات ارائه شده در زمینه‌ی کرایه ظروف و تجهیزات مجالس باید با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت باشد. کرایه ظروف برای میزبان باید مقرون ‌به ‌صرفه باشد. در حقیقت میزبان برای کم کردن هزینه‌های اضافی نسبت به کرایه ظروف پذیرایی اقدام کرده است. لیست قیمت ظروف کرایه با توجه به نوع ظروف متفاوت است. جنس ظروف، کیفیت و تعداد آن در تعیین قیمت ظروف موثر است. شلف غذا و نوشیدنی و ظروف طبقاتی هر کدام دارای قیمت مشخصی هستند.

گاهی اوقات میزبان ظروف کمتری را اجاره می‌کند. به همین دلیل قیمت کرایه سرویس پذیرایی کمتر می‌شود. اما در برخی از مجالس که تعداد مهمانان بیشتر است، باید از تجهیزات بیشتری استفاده شود. سوفله‌خوری، دیس میوه، دیس جوجه، ظرف سالاد، قاشق و چنگال از دیگر ظروف پذیرایی مورد استفاده در مجالس هستند. برخی از این ظروف برای مهمانی ضروری، و برخی دیگر غیر ضروری هستند. بنابراین با توجه به نوع مهمانی ظروف مورد نظر را انتخاب کنید تا موجب کاهش هزینه‌ اجاره سرویس پذیرایی شوید.

قیمت ظروف کرایه‌ای با توجه به نوع ظرف و کیفیت آن مشخص می‌شود.
قیمت ظروف کرایه‌ای با توجه به نوع ظرف و کیفیت آن مشخص می‌شود.

 

کرایه ظروف آنلاین

در گذشته کرایه تجهیزات مجالس تنها به صورت تلفنی و حضوری انجام می‌شد. در حال حاضر امکان اجاره ظروف به صورت آنلاین نیز برای مشتریان از طریق وب‌سایت تشریفات امکان پذیر است. سایت و فضای مجازی موجب شده است که مشتریان به صورت دقیق‌تری، محصولات را بررسی و نسبت به کرایه آن اقدام کنند. تمامی مشخصات و عکس‌های ظروف کرایه از طریق سایت و پیج قابل دیدن هستند. مشتری می‌تواند از میان ظروف موجود، بهترین را انتخاب کند.

مشخصات و ویژگی‌های انواع سینی پذیرایی، فنجان، نعلبکی، میوه‌خوری، ظرف دو طبقه، کندی باکس، شف، شفندیش، نمکدان، گیلاس، پیش‌دستی و … به روش اینترنتی و آنلاین از طریق فضای مجازی و سایت قابل دسترسی است. این ظروف برای انواع جشن و مهمانی، مجالس عروسی، جشن تولد، مراسم عزا، مراسم های مذهبی مانند مولودی و سمینار و همایش‌ها قابل استفاده هستند. این ظروف لوکس را علاوه بر روش‌‌های سنتی می‌توانید به روش آنلاین نیز سفارش دهید. قیمت اجاره انواع ظروف و تجهیزات پذیرایی با توجه به قیمت‌های روز تعیین می‌شود. تعداد و کیفیت ظروف در تعیین قیمت نهایی ظروف پذیرایی موثر است.

 

مقالات مرتبط :

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید