اجاره فرش و چادر برای مجالس و مهمانی‌ها

مقدمه

فرش و چادر از تجهیزات و اقلام مورد نیاز برای برگزاری مراسمات هستند. انواع چادر، فرش مخصوص نشیمن، زیرپایی، فرش قرمز و موکت را می‌توان کرایه کرد. چادر مجالس نیز به همراه تجهیزات مانند داربست به مشتریان اجاره داده می‌شود. چادر موجب ایجاد فضایی دلنشین و کاربردی برای برگزاری مراسم خواهد شد. تمامی مجالس، سمینارها و مراسمات باید دارای تجهیزات مخصوص برای میزبانی باشند. برای برپایی این مجالس انواع فرش و چادر، ظروف، میز و صندلی و … کرایه می‌شوند. با توجه به نوع مهمانی، تجهیزات مورد نیاز آن تهیه می‌شود. برای اجاره فرش و چادر باید به شرکت‌های تشریفات مراجعه کرد. یکی از این شرکت‌ها، تشریفات تهرانی است که در زمینه‌ی کرایه لوازم مورد نیاز جشن و مهمانی، فعالیت دارد.

گاهی اوقات ناچار به برپایی مراسم در فضای باز هستید. در این صورت می‌توان انواع چادر را برای ایجاد یک فضای سرپوشیده کرایه کرد. ایجاد یک محدوده مشخص در فضای باز با استفاده از چادر، منجر به اشراف بیشتر به مهمان‌ها خواهد شد. در نتیجه میزبان می‌تواند سرویس‌دهی بهتری به مهمانان داشته باشد. امکان طراحی دکوراسیون مورد نظر با وجود چادر فراهم می‌شود. همچنین در صورت نصب چادر دیگر نگران تغییرات جوی نخواهید بود.

اجاره فرش قرمز تشریفات

در برخی از مراسم‌های مهم و سطح بالا از فرش قرمز استفاده می‌شود. این فرش را می‌توان با قیمت مناسب و ارزان کرایه کرد. فرش قرمز در رویدادهای مهم تشریفاتی یک رکن اساسی و مهم است. این فرش در متراژهای مختلفی تولید و به مشتری ارائه می‌شود. فرش قرمز مجالس در مدل‌ها و طرح‎‌های مختلفی تولید می‌شود. به عنوان مثال انواع فرش قرمز رسمی و بدون حاشیه، فرش‌های قرمز با حاشیه نازک سفید، فرش با حاشیه زرد و فرش ویژه هتل با حاشیه نوار براق آبی رنگ در مراسمات مختلف استفاده می‌شوند. از این فرش‌ها بیشتر در هتل‌ها، افتتاحیه و اختتامیه، ورودی سمینارها و مجالس و برای عبور مهمان VIP استفاده می‌شود.

اجاره فرش و چادر با توجه به نوع مراسم متفاوت است. همان‌طور که گفته شد از فرش قرمز در مجالس خاص و سطح بالا استفاده می‌شود. در سایر مهمانی‌ها معمولا فرش‌های نشیمن معمولی و موکت کاربرد بسیار زیادی دارند. فرش‌ و چادر علاوه بر داشتن جنبه تزیینی، بسیاری کاربردی است. به ویژه در فرهنگ ایرانی‌ها، فرش جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد.

از فرش قرمز برای مجالس سطح بالا استفاده می‌شود.
از فرش قرمز برای مجالس سطح بالا استفاده می‌شود.

 

کرایه چادر و فرش مجالس با قیمت مناسب

مجموعه تشریفات تهرانی تمامی خدمات مربوط به اجاره ظروف، تجهیزات، میز و صندلی، فرش، چادر، بخاری، آبسردکن، سماور، کولر و باند موسیقی را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. چادر و فرش به عنوان اقلام ضروری در برخی از مراسمات محسوب می‌شوند. خرید این اقلام با توجه به قیمت بالای آن در بازار مقرون به صرفه نیست و پیشنهاد می‌شود برای مراسمات خاص مانند عروسی، نامزدی، عقد و مراسمات مذهبی، فرش و چادر کرایه شوند. این تجهیزات تنها در مجالس خاص استفاده می‌شوند و نیازی به خرید آن‌ها نیست. اجاره فرش و چادر موجب کاهش هزینه‌های اضافی خواهد شد. تشریفات تهرانی کلیه خدمات مربوط به تجهیزات مورد نیاز برای مراسمات مانند فرش و چادر را با قیمت ارزان و مناسب به مشتریان در تهران ارائه می‌دهد.

فرش و چادر اجاره ای تشریفات مجالس
فرش و چادر اجاره ای تشریفات مجالس

 

انواع فرش کرایه‎ ای در مجالس

در ابتدای مقاله به صورت کوتاه به انواع فرش مورد نیاز برای مراسم صحبت شد. فرش‌های معمولی برای نشیمن، انواع فرش و موکت با طرح‌های مختلف، فرش قرمز برای مراسمات خاص و فرش‌های زیرپایی از نمونه اقلام مورد نیاز در مراسمات هستند. علاوه از فرش از چادر نیز برای اجرای مراسم استفاده می‌شود. در مکان‌هایی که کف سالن از سرامیک باشد و فضای خالی زیادی داشته باشد از فرشهای زیرپایی استفاده می‌شود. این فرش‌ها با متراژهای مختلفی تولید و به مشتریان اجاره داده می‌شوند.

 انواع فرش در رنگ‌های مختلفی مانند قرمز، سرمه‎‌‌ای، سفید و … وجود دارند که مشتری با توجه به سلیقه خود می‌تواند انتخاب کند. معمولا متراژ فرش‌های نشیمن به صورت 6 متری، 9 متری و 12 متری است. این اقلام دارای قیمت‌های متنوع و ارزانی هستند. به همین دلیل از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه هستند. اجاره فرش و چادر به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی برای مشتریان فراهم شده است. تمامی توضیحات لازم برای کرایه انواع تجهیزات مجالس در سایت و پیج به مشتریان عرضه می‌شود.

مقالات مرتبط :

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید