قیمت اجاره لوازم نامزدی در سال جدید

مقدمه

لوازم مورد استفاده در نامزدی، عقد، بله برون و عروسی را می‌توان اجاره کرد. انواع سفره عقد، خنچه عقد، خدمات متنوع گل‌آرایی و شمع آرایی، کرایه ظروف مراسم، دکوراسیون و تزیینات و … شامل خدمات ارائه شده در این مراسمات هستند. اجازه لوازم نامزدی امری مرسوم است و موجب کاهش میزان هزینه‌ها می‌شود. برای برگزاری مراسم خاص مانند نامزدی و عقد نیاز به لوازم و ظروف مخصوص است. خدمات تشریفات و آداب و رسوم مجالس با توجه به نوع آن متفاوت است. با استفاده از تیم‌های متخصص در زمینه‌ی برگزاری مراسم‎های خاص، می‌توانید مجالس خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید.

انواع ظروف و تجهیزات برای برگزاری مراسمات اجاره داده می‌شوند. در کنار اجاره تجهیزات و لوازم، خدمات مخصوص به هر جشن و مهمانی نیز به مشتریان ارائه می‌شود. خدماتی مانند پذیرایی، تزیین سفره عقد، باغ عروسی، تزیینات جایگاه عروس، موزیک و … توسط تیم‌های متخصص ارائه می‌شود. انواع لوازم اجاره‌ای برای مراسمی مانند عقد و نامزدی نیز با بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. قیمت اجاره با توجه به میزان لوکس بودن و کیفیت ظروف و لوازم تعیین می‌شود.

با اجاره لوازم نامزدی در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

 

اجاره لوازم و ظروف برای مراسم نامزدی

برای مراسمات خاص مانند نامزدی از لوازم و ظروف لوکس و مناسب استفاده می‌شود. این لوازم توسط ارائه دهنده خدمات مجالس تامین می‌شوند. انواع صندلی، انواع میز و مبل، وسایل برقی مانند کولر آبی، پنکه، باند موزیک، ظروف مخصوص پذیرایی مانند سینی پذیرایی، انواع فانوس، شمعدان، کندی باکس، ظروف دو طبقه، انواع استکان، لیوان و نمکدان، سماور، شف آبمیوه‌گیری و … در این مراسم به کار می‌روند. با اجاره لوازم نامزدی تا حد زیادی می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.

تمامی ظروف و لوازم مورد استفاده در مجالس و مراسمات لوکس و با کیفیت هستند و برای این مراسمات طراحی شده‌اند. یکی از بهترین ارائه‌دهنده‌های لوازم مجالس در تهران، گروه تشریفات تهرانی است که در این زمینه بیش از 40 سال سابقه دارد. خدمات این گروه شامل تمامی خدمات مربوط به مجالس و مراسمات مانند اجاره لوازم و منو غذا در باغ، تالار و عمارت مورد نظر شما می‌باشد.

ظروف پذیرایی در مراسم نامزدی

 

اجاره سفره عقد و نامزدی در تهران

برای برپایی یک سفره عقد کامل و شیک باید از کسانی که در این زمینه متخصص هستند، کمک بخواهیم. سفره عقد و نامزدی را به همراه لوازم و تجهیزات آن می‌توان اجاره کرد. خرید وسایل سفره عقد و گل‌آرایی و سفره‌آرایی موجب صرف هزینه بسیار زیاد برای عروس و داماد می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌شود برای مراسمات نامزدی و عقد از سفره عقد اجاره‌ای استفاده شود. اجاره لوازم نامزدی تا حد بسیار زیادی موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. قیمت این لوازم هر ساله با توجه به قیمت روز تعیین می‌شود.

اجاره سفره عقد و لوازم آن

 

شمع‌آرایی و گل‌آرایی در مجالس نامزدی

از شمع‌آرایی و گل‌آرایی برای تزیین و آراستن سفره عقد و فضای تالار و عمارت در مراسم عقد و عروسی استفاده می‌شود. برای انجام این هنرها نیاز به تخصص و تجربه است. استفاده از شمع‌ها در رنگ و اندازه مختلف موجب ایجاد فضای دلنشین و زیبا برای این نوع مراسمات می‌شود.

انجام گل‌آرایی، میوه‌آرایی و شمع‌آرایی با وجود دشوار بودن، موجب زیباتر شدن فضای مجالس می‌شود. به همین دلیل در مراسمات خاص از این روش‌ها برای تزیین استفاده می‌شود. اجاره لوازم نامزدی شامل اجاره انواع سفره‌های عقد و نامزدی به همراه گل‌آرایی و شمع‌آرایی است.

گل‌آرایی و شمع‌آرایی موجب زیبایی مجالس عروسی و نامزدی می‌شود.

 

بهترین خدمات مجالس و تشریفات نامزدی

همان‌طور که گفته شد تشریفات تهرانی با داشتن سابقه طولانی در ارائه خدمات مجالس یکی از بهترین ارائه‌دهنده‌های تشریفات نامزدی، عقد و عروسی و انواع جشن و مهمانی مانند جشن تولد است. این گروه با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه‌ی اجاره لوازم نامزدی، عقد و عروسی توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

برای برگزاری یک مراسم باشکوه و به یادماندنی باید از میان تمامی ارائه‌دهنده‌های خدمات مجالس، بهترین را انتخاب کرد. اما ممکن است خدمات ارائه شده در سطح بالا، دارای هزینه بیشتری باشد. به همین دلیل تشریفات تهرانی پکیج‌های مختلفی را برای تمامی بودجه‌ها به مشتریان ارائه می‌دهد. بنابراین با هر بودجه‌ای می‌توانید از خدمات با کیفیت این مجموعه استفاده کنید. طراحی دکوراسیون زیبا، معرفی افراد با تجربه در زمینه‌ی اجرای موزیک، گل‌آرایی با هزینه کم و کیفیت بالا، از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است.

 

مقالات مرتبط :

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید