چگونه جشن تولد کم هزینه بگیریم؟

جشن تولد کم هزینه

امروزه رابطه اجتماعی و دوره همی ها نسبت به گذشته کمتر شده است، به عبارتی افراد فاصله زیادی از یکدیگر گرفته اند.

البته هنوز هستند افرادی  که می خواهند به دلایل مختلف دور همی و جشن های کم هزینه و  کوچکی  بگیرند تا علاوه بر دید و بازدید بیشتر خانواده ها با یکدیگر‌، انرا تبدیل به خاطره های  خوب کنند.

جشن های متفاوتی را می توان برای این منظور در نظر گرفت مانند جشن تولد های کم هزینه. البته شاید یکی از دغدغه های فکری شما این باشد که چگونه می توان جشن تولد کم هزینه بگیریم.

 در این روزها این نوع دغدغه ها ی فکری ممکن است افراد زیادی را درگیر خود کرده باشد. بنابراین ما بر‌آن شدیم که روش هایی را بازگو کنیم که این سوال شما که چگونه می توان جشن تولد با هزینه ایی اندک گرفت را پاسخ دهیم.

چگونه جشن تولد کم هزینه و بی دردسر بگیریم

چگونه جشن تولد کم هزینه و بی دردسر بگیریم

زمان بندی مناسب :

اگر شما در فکر گرفتن جشن تولد کوچک با هزینه کم هستید می توانید زمان  آن را در بین ساعت هایی تنظیم کنید که نیاز به وعده غذایی نباشد.

اگر محل سکونت شما طوری باشد که صدا و رفت و آمد های شما مزاحم سایر همسایه ها نشود ساعت ۲۲الی ۰۰:۰۰ ساعت مناسبی می باشد.

 در غیر اینصورت می توانید انرا در روز و بین ساعت های ۱۵ الی ۱۸ بعد ازظهر برگزار کنید. بنابراین با یک زمان بندی مناسب شما به هدف دلخواه یعنی جشن تولد کم هزینه می رسید.

زمان بندی مناسب

سلف سرویس کردن

از دیگر ایده های جالب  جشن تولد کم خرج، شیک و ‌کم هزینه می توان به سلف سرویس کردن اشاره کرد.

 برای این روش می توانید یک میز کوچک را در مکانی مناسب قرار دهید و وسایل پذیرایی مانند چیپس، ذرت و … را روی آن قرار دهید.

با این روش شما می توانید کار خود را راحت تر کنید زیرا نیازی نیست تمام وسایل پذیرایی را تک تک به مهمان های خود تعارف کنید و مهمان های شما هر آنچه را که فقط دوست داشته باشند میل می کنند.

حذف  لوازم تزیینی

شاید در ابتدا فکر‌کنید که خرید لوازم تزیینی آن قدر ها هم هزینه بر نیست! اما زمانیکه شروع به خرید لوازم تزیینی می کنید تازه متوجه اصل قضیه می شوید!

بنابراین سعی کنید خرید  لوازم تزیینی را به حداقل برسانید و یا حتی کاملا انرا حذف کنید.

زیرا هدف شما برگزاری یک جشن تولد صمیمانه و کم خرج است و همینطور ایجاد خاطره خوب و معاشرت است و نه چیز دیگر. با این روش نیز می توانید جشن تولد کوچک و کم هزینه  بگیرید.

امیدواریم با  این چند روش مختصری که درسایت تشریفات مجالس و ظروف کرایه شریعتی تهرانی گفته شد، کمک بسیار زیادی در جهت سوال شما عزیزان  که چگونه جشن تولد با هزینه ایی اندک بگیریم، شده باشد.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

خدمات مرتبط :