۵ دلیل برای اینکه شما عروسی زمستانی را انتخاب کنید

یک عروس جذاب و خاص می‌خواهید؟ پیشنهاد ما بر خلاف باور همه عروس و داماد ها یک عروسی در فصل زمستان است.

اما معلولا عروسی ها در دو فصل بهار و تابستان که همه جا سبز و هوا هم بسیار خوب و دلپذیر و احتمال باران کم است برگزار می‌شود.

امروز عروسی های زمستانه در بین زوج ها رواج پیدا کرده است که در ادامه این مقاله دلایل انتخاب این فصل را عرض می‌کنیم.

برف زمستانی در روز عروسی شما

اول از همه به این نکته جالب اشاره کنم که در بسیاری از کشورهای جهان برف در روز عروسی نشان دهنده موفقیت است. همچنین اگر شما خوش شانس باشید و در روز عروسی شما برف ببارد می‌توانید عکس های رویایی و زیبا و خاص بگیرید.

بعد از ظهرهای رمانتیک در یک عروسی زمستانی
از آنجایی که در زمستان شب زودتر آغاز می‌شود، می‌توانید مهمانی شبانه را اندکی زودتر برگزار کنید و بنابراین لذت بیشتری از آن خواهید برد. از شمع برای روشن کردن راهروهای بیرونی استفاده کنید و بعد از جشن نمایش آتش بازی راه بیندازید. برای یک عروسی زمستانی نور می‌تواند عنصر شگفت انگیزی باشد.به همه شمع‌ها، آتش‌های روشن در بیرون از محوطه و فانوس‌ها فکر کنید. عروسی‌های زمستانی برای گروه‌های کوچک‌تر و صمیمی‌تر بسیار مناسب است زیرا فضای دلپذیر و دوستانه‌ای به وجود می‌آورد.

نکنه حائظ اهمیت این است که به دلیل اینکه در فصل زمستان شب زودتر از دیگر فصول آغاز می‌شود ساعت مراسم شما بیشتر می‌شود. همچنین می‌توانید بعداز جشن آتش بازی کنید.

مجالسی که در زمستان برگزار می‌شوند نور در آنها داری اهمیت ویژه می‌باشد، می‌توانید از فانوس های کوچک و یا شمع استفاده کنید.

با انتخاب زمستان برای فصل عروسی خود پول پس انداز کنید

معمولا چون در فصل زمستان عروسی ها کمتر می‌باشد، خدمات عروسی تخفیف های خوبی دارند که می‌توانید با جستجو آن ها را پیدا کنید و برای آینده خود با صرفه جویی در مخارج عروسی پول پس انداز کنید.

یک نکته برجسته مخصوص عروسی در فصل زمستان

همانطور که بالاتر هم ذکر شد چون تعداد مهمانی های بزرگ در این فصل کمتر است، با این کار مهمان های خود را خوشحال تر کنید و باعث شوید آن ها لذت بیشتری ببرند.

ماه عسل ارزان‌تر

یک تیر و چند نشان!!! در تابستان بدلیل تعطیلات تابستانه هزینه سفر چندین برابر می‌شود و همچنین شما نمی‌توانید به مناظق گرمسیر سفر کنید علاوه بر ان مسیر ها شلوغ و تردد زیاد است، اما اگر فصل زمستان را برای این کار انتخاب کنید علاوه بر اینکه به مکان های گرمسیر می‌توانید سفر کنید و مسیر ها خلوت است، هزینه سفر شما کمتر می‌شود.