تفاوت قیمت تالار‌های پذیرایی مشخص شد

خسرو ابراهیمی نیا

قیمت تالار‌های پذیرایی مشخص شد

خسرو ابراهیمی نیا : تفاوت قیمت تالار‌های پذیرایی به دلیل ارائه خدمات مختلف از سوی واحد‌هاست

تالارها و باغ تالارهای متناسب با خدماتی که ارائه می‌دهند می‌توانند قیمت های خود را تعیین کنند . وی افزود دلیل تفاوت قیمت ها همین ارائه خدمات مختلف است.

ابراهیمی با بیان اینکه قیمت های خدمات در تالارها در دست خود اصناف است بیان کرد این خدمات به درخواست خود صاحبین مجالس ارائه می‌شود که تعیین هزینه آن نیاز بررسی از طریق کمسیون مستقر در اتحادیه دارد.

همچنین او در پاسخ به این سوال که آیا درمراسم های عروسی غذا‌هایی مانند خرچنگ و میگوسرو می‌شود گفت: از سرو غذای خرچنگ هیچ گونه اطلاعی ندارم اما غذای میگو جزو غذای دریایی و حلال و بودن آن در منوی تالارها بلامانع است.

ابراهیمی نیا با بیان اینکه تا پایان سال جاری هیچ گونه افزایش قیمتی در تالارها وجود ندارد بیان کرد نیروی انتظامی برخوردی کاملا جدی با تالارهایی که جشن های مختلط یرگزار می‌کنند دارد.

ابراهیمی نیا در پایان افزود ثابت بودن نرخ ورودی تالار‌های پذیرایی ممتاز ظلم به این واحد‌ها است و همچنین وی یادآوری کرد: اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس به صورت آنلاین پاسخگوی مشتریان است تا به همه شکایات در کمترین زمان ممکن (۲۴ ساعت بعد از ثبت) رسیدگی کنند.