نکاتی برای میز شام عروسی ایده آل در تشریفات مجالس

نکاتی برای میز شام عروسی

تشریفات مجالس تهرانی در این مقاله از سایت خود برای شما درباره ی نکاتی برای میز شام عروسی ایده آل در تشریفات مجالس سخن می گویند.

نکاتی برای میز شام عروسی ایده آل در تشریفات مجالس

شام عروسی می تواند توسط کارکنان تشریفات مجالس چیده شود یا اگر خانواده عروس و داماد برای چیدمان میز شام عروسی طرح خاصی دارند می توانند میز شام عروس و داماد را خودشان بچینند. اما میز شام عروسی باید دقیقا جایی قرار بگیرد که در معرض دید مهمانان باشد. این میز تنها یک شب در زندگی عروس و داماد چیده می شود. بنابراین باید تمام تلاش خود را برای زیبایی آن به کار بست پس با تشریفات تهرانی همراه باشید.

شام عروسی روش های زیر می تواند در طراحی یک میز شام عروسی زیبا به شما کمک کند:

رومیزی زیبا:قبل از اینکه میز شام عروس و داماد چیده شود، ابتدا باید رومیزی زیبا انتخاب شود. رومیزی هایی که بر روی آن نگین کاری شده، جلوه بیشتری دارند. زرق و برق رومیزی می تواند زیبایی میز شام عروسی را دو چندان کند. میز باید در مقابل مهمانان قرار بگیرد. عروس و داماد می توانند از دور مهمانان را نظاره کنند. استفاده از ربان و پاپیون در قسمت پایین رومیزی آنها را زیباتر می کند.
گل آرایی:در برگزاری مجالس عروسی در باغ تشریفات مجالس گل هایی که برای میز شام عروسی انتخاب می شوند باید اندازه متناسبی داشته باشند. گل هایی که ساقه کشیده تری دارند، زیباتر به نظر می رسند. از جمله گل هایی که می توان برای میز شام عروسی استفاده کرد می توان به گل های فرزیا، گل داودی، سوسن، میموزیا، آنتوریوم قرمز و گل رز اشاره کرد.

دیگر مقالات سایت تشریفات مجالس تهران:

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.