آنچه باید قبل از انتخاب تالار تشریفات مجالس بدانید

تالارهای تشریفات مجالس

تالار تشریفات مجالس در واقع امروزه خدمات عروسی ارائه می‌دهند همان رستوران های قدیمی هستند به نوعی می‌توان گفت تغییر کاربری داده اند. شما برای انتخاب تالار مناسب می‌توانید از دوستان و اشنایان و یا حتی روزنامه و مجلات خبری کمکی بگیرید اما پیشنهاد ما و ساده ترین راه خواندن گزارشی است که در پایین آمده است.

معمولا تالار ها به سه دسته تقسیم می‌شوند: دسته اول تالارهای درون هتل، دسته دوم تالار های داخل شهر و دسته سوم به باغ تالار ها اختصاص داده می‌شود.

مبنا و اصل قرار داد در این ۳ نوع تالار یکی است اما هرکدام مبنا بر شرایط و خدمات خاصی که ارائه می‌دهد قید هایی را به متن قرار داد خود اضافه می‌کنند. در واقع امروزه یکی از مشاغل پرآمد و کارآمد تالار داری است واضح تر بگوییم امروزه در هر شهر و خیابان یک یا چندین تالار وجود دارد که برای مراسم های مختلف اعم از مراسم جشن و سرور و یا مراسم عزاداری استفاده می‌شود. با توجه به این که برای هر گونه مراسمی این تالار ها جوابگو مشتریان است پس به این نتیجه خواهیم رسید که این شلغ هیچگاه تعطیلی نداشته و همواره جز پردرآمد ترین شغل ها می‌توان آن را بیان نمود. به دلیل همین است که تالار دار ها همیشه می‌گویند: “ما روز و زمانمان را می فروشیم نه غذایمان را”

مراسم عروسی بدلیل پیچیدگی که دارد نوع قرار داد آن مهم است و بیشتر از تالار تشریفات مجالس باید استفاده نمود اما برای مراسم هایی مانند ولیمه (استقبال حاجی های مکه رفته) معمولا چون به این گونه مراسمات  زمان کمتری اختصاص می یابد بیشتر رستوران ها مناسب می‌باشند.

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.